Oferta dla przemysłu

Anderol Olej bazowy Lepkość Opis Aplikacje
3832 PAO 32 Syntetyczny olej do turbin gazowych Spełnia wymagania Solar firmy Caterpillar Tractor ES 9-224, Cooper Industries, General Electric Company i oddziału Allison Gas Turbine EMS-45 do stosowania w lądowych turbinach gazowych. Wyjątkowa wydajność również w niskich temperaturach – zapewniająca doskonałą płynność podczas zimnego rozruchu i pracy w niskich temperaturach.

Oferta dla przemysłu spożywczego

Anderol Olej bazowy Lepkość Opis Aplikacje
DDO Olej roślinny Typowo 35 Olej do dzielarek ciast NSF 3H Olej do dzielarek ciasta w przemyśle piekarniczym, powłoki ochronne do artykułów spożywczych, środek przeciwpyłowy, środek antyadhezyjny, do formowania i zwijania folii aluminiowej, haczyków do mięsa i sprzętu rzeźniczego.
PQ Cal Olej biały Typowo 35 Olej do transferu ciepła NSF H1 Bezpieczny, nietoksyczny i bezwonny, wysokowydajny płyn przenoszący ciepło, dopuszczony do incydentalnego kontaktu z żywnością.
Sugar Dissolving Oil Olej rozpuszczający cukier NSF H1 Zapobiega gromadzeniu się cukru po nałożeniu, rozpuszcza cukier i fondant, tworzy warstwę smarującą, jest niewrażliwy na światło, zapobiega rdzewieniu i jest łatwy do spłukiwania, odporny na wysokie temperatury, nie jełczy z biegiem czasu i można go łatwo nakładać pędzlem, kroplówką lub spray.
ALL 5 PAO 5,5 Wysoko wydajny 0lej do pneumatyki NSF H1 Zalecany do stosowania we wszelkiego rodzaju narzędziach pneumatycznych oraz jako płyn płuczący; elementy linii przenośnika, elementy sterujące i wszystkie elementy uruchamiane powietrzem.