• A A A
 • Firma Venturo, specjalizuje się w doradztwie technicznym dotyczącym środków smarnych i czyszczących oraz handlem tymi mediami. Współpracuje z trzema europejskimi producentami (Anderol, Cogelsa).

  Firmę tworzy grupa doświadczonych doradców, pracujących wcześniej dla dużych koncernów międzynarodowych przez wiele lat. Uwagę swoją kierujemy na bezpośredni kontakt z klientem, aby umożliwić w minimalnym czasie jak najskuteczniejsze, optymalne rozwiązania – trafne dobranie produktu i procedur czyszczenia.

  W zakresie środków smarnych oraz materiałów eksploatacyjnych zapewniamy szeroką ofertę olejów i smarów przemysłowych, cieczy obróbkowych, środków czyszczących i środków przygotowania powierzchni dla wielu branż produkcyjnych i usługowych, pod markami:Anderol, Cogelsa i GRO.

  Obsługa klientów odbywa się z poziomu biura centralnego we Wrocławiu i kilku home office. Planowane są kolejne tego typu biura we wszystkich regionach kraju. Venturo posiada we Wrocławiu dwa magazyny obsługiwane poprzez profesjonalną spedycję i transport.

  O nas w mediach:

  Polskich:

  Polski Rynek przemysłowych olejów, smarów i chłodziw

  Ekonomiczne aspekty smarowania łożysk

  Prawidłowe smarowanie łożysk przemysłowych

  Smarowanie maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym

  Raport o rynku środków smarnych

  Oleje i smary w przemyśle tworzyw sztucznych

  Oleje biodegradowalne

  Zagranicznych:

  Press Release C-Nrt NewFood 2011

  Press_Release_C-Nrt_2011

  Article_Chain_Oil_ XL_220_FG


  ^