Spray’e

 

Produkt Lepkość ISO VG Opis
Molyspray 600 Wysokowydajny smar z dwusiarczkiem molibdenu, o wysokiej przyczepności, przeznaczony do smarowania mocno obciążonych mechanizmów w temperaturach do 450°C.
Ultra Moly Dry Spray Sucha warstwa dwusiarczku molibdenu do smarowania w bardzo zapylonym środowisku, szczelnych mechanizmów, wrzecion gwintowanych, prowadnic, zębatek i łańcuchów.
Multiuso Spray 5 Uniwersalny olej penetrujący o doskonałych właściwościach rozpuszczających rdzę, o wysokiej penetracji i zdolności smarowania.
Silicon Spray 220 Aerozol silikonowy specjalnie opracowany do stosowania jako środek do usuwania form z tworzyw sztucznych, antyadhezyjny do spawania i jako polerka. Certyfikat NSF H1.
Soldadura Spray 1000 Środek antyadhezyjny do spawania w miejscach, gdzie należy zastosować późniejszą obróbkę powierzchni.
Multigrease Spray NLGI-2 Aerozol opracowany tak, aby pozostawiał cienką warstwę smarną bardzo przyczepnego, wodoodpornego smaru. Uniwersalne smarowanie do +110°C.
Multilube PTFE Spray 100 Uniwersalny aerozol smarujący z PTFE, który zapewnia bardzo niski współczynnik tarcia. Doskonała penetracja i zdolność przeciwutleniająca.
Multislip Spray 46 Środek do usuwania form bez silikonu do tworzyw sztucznych i gumy. Środek antyadhezyjny do spawania. Umożliwia późniejszą obróbkę powierzchni: serigrafię, lakierowanie, malowanie itp.
Ultragrease TF Spray NLGI-2 Smar teflonowy dopuszczony do kontaktu z żywnością w sprayu. Wysoka odporność na wodę, parę i wysokie temperatury (szczytowo do 200°C). Certyfikat NSF H1 do przypadkowego kontaktu z żywnością.
Ultratef H1 Spray 100 Smar teflonowy klasy spożywczej o dobrej przyczepności i właściwościach penetracyjnych. Do łańcuchów, kabli, prowadnic itp. w temperaturach szczytowych do 150°C. Certyfikat NSF H1 do przypadkowego kontaktu z żywnością.
Ultra Multi Food Spray 15 Uniwersalny olej penetracyjny o doskonałych właściwościach rozpuszczania rdzy, wysokiej penetracji i właściwościach smarnych. Certyfikat NSF H1 do przypadkowego kontaktu z żywnością.
Ultracut Uni Spray 20 Wielometalowy i uniwersalny olej obróbczy. Zawiera dodatki zapobiegające parowaniu. Do toczenia prętów.
Ultraplex ALEA 3000 Medium Spray NLGI-0 Kompleksowy smar aluminiowy na bazie oleju o wysokiej lepkości, przeznaczony do smarowania otwartych przekładni i linek pracujących przy dużych obciążeniach i niesprzyjających warunkach środowiskowych.
Ultra CWF 1500 Spray 1500 Syntetyczny smar w sprayu z PTFE do smarowania punktów otwartych w ciężkich warunkach pracy. Zatwierdzony przez NSF jako odpowiedni do przypadkowego kontaktu z żywnością (H1). Łańcuchy, liny, prowadnice, krzywki i inne mechanizmy w przemyśle spożywczym i napojów.
Ultrarrust 800 W Spray Wypierający wodę płyn antykorozyjny, pozostawiający suchą powłokę z woskowym wykończeniem. Stosowany do długotrwałej ochrony części z metali żelaznych w pomieszczeniach zamkniętych lub pod zadaszeniem oraz w transporcie lądowym. W formie sprayu.
Ultradeg 65 Spray 1,0 Środek czyszczący na bazie rozpuszczalników, skutecznie usuwający oleje, smary i inne pozostałości zawierające węgiel. Szybko odparowuje, niepalny. Nie pozostawia śladów, nie zawiera chloru.