Odtłszczacze

 

Produkt Temperatura zapłonu Opis
Standard Clean M-4 >60°C Mineralny środek czyszczący do silników i maszyn. Można emulgować w wodzie, co ułatwia usuwanie.
Standard Clean 50   Lekko zasadowy, rozpuszczalny w wodzie środek czyszczący, idealny do czyszczenia pod wysokim ciśnieniem i parą.
Stężenie do 50%.
Ultradeg WS 80   Neutralny, wodorozcieńczalny środek czyszczący do stosowania metodą natrysku, zanurzania i ultradźwiękami, pozostawiający warstwę ochronną. Stężenie 2-5%.
Ultradeg FG Plus   Silny alkaliczny środek czyszczący do środowiska przemysłowego i substancji zanieczyszczających. Stężenie 0,5-3% w wodzie lub czyste.
Ultradeg 20 >28°C Środek czyszczący na bazie rozpuszczalników, skutecznie usuwający oleje, smary i inne pozostałości zawierające węgiel. Bardzo szybkie parowanie. Nie pozostawia śladów, nie zawiera chloru.
Ultradeg 40 >40°C Odtłuszczacz na bazie wysokorafinowanych związków parafinowych. Produkt nie zawiera substancji aromatycznych, chloru i HCFC. Został specjalnie zaprojektowany tak, aby zapewniał bardzo szybkie odparowanie bez pozostawiania jakichkolwiek pozostałości.
Ultradeg 65 >61°C Środek czyszczący na bazie rozpuszczalników, skutecznie usuwający oleje, smary i inne pozostałości zawierające węgiel. Szybko odparowuje, niepalny. Nie pozostawia śladów, nie zawiera chloru.
Standard Clean FC-5 >100°C Środek czyszczący na bazie rozpuszczalników, skutecznie usuwający oleje, smary i inne pozostałości zawierające węgiel. Powolne parowanie, niepalny. Nie pozostawia osadów, nie zawiera chloru i LZO.
Ultradeg Bio 65°C Na bazie biodegradowalnych estrów. Stosowany do czyszczenia metali żelaznych i nieżelaznych w celu usunięcia smarów, olejów i ogólnie brudu. Nadaje się do uwalniania żywic naturalnych i syntetycznych.
Ultradeg Wash Nie dotyczy Środek czyszczący na bazie wody do maszyn do czyszczenia ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Gotowy do użycia. Nie atakuje farb.