Produkty do ochrony antykorozyjnej

 

Produkt Typ filmu Opis
Prevent Rust A-1 Olejowy Wypierający wodę płyn zabezpieczający przed korozją. Idealny do części obrabianych z chłodziwem mieszającym się z wodą. Pozostawia cienką warstwę ochronną.
Prevent Rust A-3 Olejowy Płyn wypierający wodę i antykorozyjny, nie zawiera LZO. Do ochrony średnio- i długoterminowej.
Prevent Rust A-5 Olejowy Płyn zabezpieczający przed korozją, pozostawiający grubą warstwę zapewniającą ochronę średnio- i długoterminową. Kompatybilny z rozpuszczalnikami halogenowymi stosowanymi w pralkach przemysłowych.
Prevent Rust A-7 AD Olejowy Produkt antykorozyjny, tworzący oleisty film o średniej grubości. Dla długotrwałej ochrony.
Prevent Rust A-25 Olejowy Wypierający wodę płyn zabezpieczający przed korozją, pozostawiający średniogrubą warstwę, charakteryzującą się dużą zawartością dodatków antyutleniających i zabezpieczających przed korozją.
Prodaspit Olejowy Wypierający wodę płyn zabezpieczający przed korozją. Idealny do części obrabianych z chłodziwami mieszającymi się z wodą. Pozostawia cienką, ale bardzo odporną warstwę (> 80 h testu w komorze solnej).
Ultrarrust A-45 Olejowy Płyn chroniący przed korozją, przeznaczony do smarowania procesów walcowania blach.
Prevent Rust A-80 HF Olejowy Płyn odwadniający na bazie rozpuszczalników alifatycznych (bez aromatów) z dużą zawartością inhibitorów korozji. Dzięki dużej zdolności wypierania wody pozostawia bardzo cienką i przezroczystą warstwę oleistą/woskową, która zapewnia długotrwałą ochronę obrabianych części podczas przechowywania.
Ultrarrust 120W Woskowy Wypierający wodę płyn antykorozyjny, pozostawiający suchą powłokę. Stosowany do długotrwałej ochrony części z metali żelaznych w pomieszczeniach zamkniętych lub pod zadaszeniem oraz w transporcie lądowym.
Ultrarrust 800W Woskowy Wypierający wodę płyn antykorozyjny, pozostawiający suchą powłokę z woskowym wykończeniem. Stosowany do długotrwałej ochrony części z metali żelaznych w pomieszczeniach zamkniętych lub pod zadaszeniem oraz w transporcie lądowym.
Ultrarrust 800W Spray Woskowy Wersja w sprayu tego woskowego ochraniacza metalu do długich odstępów czasu.
Ultrarrust TN Olejowy Rozpuszczalny w wodzie płyn antykorozyjny na bazie oleju mineralnego i dodatków antykorozyjnych, który czyści i chroni
części obrobione płynami rozpuszczalnymi w wodzie. Specjalnie zaprojektowany do metali żelaznych (żeliwa i stali), chociaż można go stosować do metali nieżelaznych.
Prevent Rust S WAX Woskowy Płyn na bazie wody, niezawierający rozpuszczalników, gotowy do użycia lub do rozcieńczenia. Do ochrony średnio- i długoterminowej.